topster.pl Strona główna

FTP download synchronizacji

Automatycznie synchronizować pliki jeden lokalny folder z plików z serwera FTP i odwrotnie. | Program można pobrać tutaj

Rozpocznij pobieranie...
Download instalacja

Rozpocznij pobieranie...
Pobierz Wersja portable

Pobrania, instalacji i korzystania z oferowanych oprogramowania odbywa się na własne ryzyko. Żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub utratę danych jest wyłączone.
Wersja:1.8.0.1
Przez:20.02.2018
Pliki do pobrania:37688 x
Rozmiar przenośne:430 kB
Rozmiar instalacji:532 kB
Warunkiem wstępnym:.NET 4.0
Architektura:x 86 / x 64
Typ programu:Freeware
Przegląd:Pozytywne96   Negatywne oceny242
Wniosek Prośba / error log

FTP synchronizacji FTP synchronizacji

Zrzut ekranu z FTP synchronizacji

Automatycznie synchronizować pliki jeden lokalny folder z plików z serwera FTP i odwrotnie.

Ta aplikacja synchronizuje lokalnych folderów i plików z serwera FTP. To tylko lokalnie zmodyfikowane pliki są automatycznie aktualizowane na serwerze FTP.
Zmienionych plików na FTP serwera mogą być aktualizowane automatycznie również lokalnie. Podczas gdy pobierane są tylko zmienione pliki.

Poprzez ten program, np. wszystkie dokumenty HTML, obrazy itp automatycznie w oknie Dodaj, Modyfikuj lub usuń plik przenieść do serwera całej strony i być na bieżąco, tak, że strona jest w trybie online mogą być.

Aby skonfigurować dane FTP, a także żądanego miejsca docelowego folderu na serwerze musi być określona. Nadal lokalny folder musi być określona, w którym dane są, można się. Dół FTP pliki również są ładowane do tego folderu.
Wbudowane projekty nawet wielu serwerów FTP zostały wniesione przez stale aktualne.
Za pomocą przycisków "Lokalny", "Upload", "Wyboru serwera", "Pobierz" i za pomocą automatycznego "Synchronizacja" Bardzo przyjazny dla użytkownika program jest kontrolowana.

Dla tej aplikacji konieczne jest Microsoft .NET Framework 4.0. Kliknij tutaj, aby pobrać ramach.» Więcej programów